shitet okazionn

Shitet nga: nisan 28 Gush 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
me pak fjal tengiitha pjesetbe reja ferrota vaj filtrra ferrota kandele goma kovergjenc impjanti dhe letrraat jan ber para dy muajsh e shes per arsyse se kam makin tjt perfeke per femra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim