Shitet Nisan Mikra Gaz- Benzin

Shitet nga: Maringlen 19 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes, Nisan micra super ekonomike , motor 1,3 gaz-benzin nga Fabrika , makina eshte si e re, nga brenda dhe jashte eshte perfekte, opsionet. Klima ABS... timon multifunsion.. sedilet bi kolor... pasqyrar me palosje elektrike.. AUX... ngjyra super.. me 5,000 mije lek gaz pershkon 150 km. Dogana e paguar e gatshtme per targa...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim