Shes Nissan Micra

Shitet nga: Klajdi 25 Gush 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR   1 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes nissan micra i vitit 1999, tek dere, 1.3 benzin + gaz, te gjitha sherbimet e kryera, makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike, super ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim