Nissan micra C+C

Shitet nga: Vjon 07 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet Nissan Micra 1.4 benzine 132mije km origjinale me te drejte kontrolli kudo kabrio metalike lart panoramike ne gjendje pune perfekte makina disponon clima digitale abs esp sistem antirreshkitjes antifurt origjinal me alarm fabrike disqe ndezje dhe hapje e dyerve mjafton te kesh celesin ne xhep....bejm dhe nderrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim