Nissan Micra 1.2 Benzine

Shitet nga: Albi Dje 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet Nissan Micra 1.2 benzine ne gjendje shume te mire ,km te pershkruara -35000km,kamio automatike,ngjyra perle.
Automjeti eshte i paisur me te gjitha dokumentacionin e nevojshem,si dhe full kasko siguracion te vlefshem der ne prill te 2019.
Per me shume info ,na kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim