nisan micra

Shitet nga: nisan 29 Gush 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 710 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 160 EUR   2 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
shitet makina me te gjitha sherbimet para dy muajsh je esht vet impjanti gazit te eltoji fush kruj dhe jan ber te gjitha serviset po aty makina nuk ka nevoj per asgje perfekte per femrat .konsum super minimal ska ndrrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim