Shitet ndrrohet

Shitet nga: Enson Mezhika 12 Sht 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Makina esht me te gjitha letrat dhe gati per gjdo lloj prove cmimi I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim