Mitsubishi Pajero Sport

Shitet nga: Algert Kryemadhi 14 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Me gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, e gatçme per çdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim