Mitsubishi pajero sport 3.2 nafte fulll opsion!!!!

Shitet nga: Klajdi Dje 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR   11 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Mitsubishi pajero sport 3.2 nafte automat viti 2008 super full opsion navi me touch origjinal fabrike panoramike xhama te zi origjinal me letra te paguara cmimi 11000€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim