Mitsubishi pajero 3.2 did 2010 automat

Shitet nga: Pajero Dje 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR   13 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Makines sapo jan kryer tgjitha sherbimet ferrotat e reja, vaj flitra motorri dhe kamio . 4 amortizator te gjith gominat 2 semiakse kiti rripave 4 gomat e reja dhe 2 baterit makina esht gjendje perfekte .. tapice lekure sedilje me ngrohje dhe levizje pasqyra elektronike Cmimi 9500 i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim