Okazjon

Shitet nga: Mitsubishi 10 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Shitet mitsubishi outlander 2.000 benzine + gaz ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me letra per 1 vit 4 gomat e reja e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim