MITSUBISHI-OUTLANDER SPORT 🇺🇸.2013

Shitet nga: Bledi. Dje 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR   14 700 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model- USA .I ngjashem me ASX. Por me i madh si strukture. E Vecante. Kambio CVT. me marshe qe ndrohen ne timon.disqe””18 dhe 4 gomat te reja. eshte ne gjendje shum mir teknike. Me letra te paguara ne tetor 2019.( Mundesi ndrrimi me makine me te lire. Diferencen nga ana juaj. Flm. Cmimi 12.000 €. Tel. 0675598342.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim