Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD, Automat, 7Ulese

Shitet nga: PAPI 15 Sht 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 EUR   13 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Kapaciteti 2.179 ccm
Fuqia 115 KW(156PS)
Karburanti Nafte

Konsumi 7.0l/100km (kombinuar)
9.3l/100km (zon urbane)
5.8l/100km (extra Urbane)
Nr ulseve 7
Nr dyerve 4/5
Kamjo transmesion automatic
Viti i prodhimit 2011
Kondicionimi Automatik
Sensor Kamera, sesor shiu
Ngjyra E Bardhe metalike
Dezanjimi brendshem : Lekure
Tiparet
ABS
Disqe alumini super
Goma te reja
CD /DVD Player
Mbyllje qendrore/Central blocking.
Cruise control.
Ngrohje elektrike ulseve.
Levizje elektrike te ulseve.
Pasqyra elektrike me komande dhe me palosje.
Fenes kseno
Ndriques mjegulle, ndizen sipas kthesave kur je ne ecje.
Kater rrota active dhe bllokazh.
Sistem Novigimi.
Timon multi funksional
Kompjuter Bordi.
Filter Partikular.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim