Mitsubish outlander

Shitet nga: Albi 12 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Viti: 2015 motorri 2.2 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: ‪190.000‬ Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Struktura e veturës: SUV Ngjyra: vishnje e kuqe Prodhuesi: mitsubish Modeli: outlander Përshkrimi: Shitet ne gjendje te persosur. Makina esht full option me baxha, ekran navi ,ngrohje sedilesh, sedile me memorje. Kameera. klima zone ,pilot automatik si dhe ka pasur vetem 1 perdorues. Makina esht shume e mbajtur dhe e paster . Cmimi eshte 18500 euro. E sapo ardhu nga zvicra Sapo eshte targuar. Kontaktoni ne telefon ose me mesazh per me shum informacjon ne..
Cell 0698992222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim