USHIT FALIMINDERIT MERR JEP!!!

Shitet nga: Misubish Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR   4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shite Misubishi L200 4x4 viti 2001 manual naft me targa e dogane te rregullat.TAKSAT SIGURCION KAN MBARUAR..makina i ka te gjitha shebrime si nga ana xhenerike ashu dhe Motorrike.km 140 mij oregjinale esht e gacme per cdo lloj prove.makina shite per arsyje mos perdorimi.cmim 3800 euro nuk ndrrohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim