Mirsubishi L200 2001 €5500

Shitet nga: Klesti Dje 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Mitsubishi L200 275000 km, ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e kryera me dhe letrat deri ne tetor te 2018
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim