bli me keste .Mitsubishi colt 1.0 benzin - gaz

Shitet nga: auto kinostudio Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR   3 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Colt
shitet mitsubishi colt 1.1 benzin gaz kamjo manual ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania
cmimi :3300 euro
0698911953
mundesi blerje me keste me karte indetiteti
kemi shumllojshmeri makinash ku mund te na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram:autokinostudio
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim