Mercedes Ml 430 Benzin Gaz

Shitet nga: Grande 04 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Me letra te prera.ne gjendje shume te mire dhe shume e mirmbajtur .impjant gazi me vlere 900€ shitet per arsye mosperdorimi..vetem bleres serjoze jo kureshtar..tel 0686156780 cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim