Shitet Mercedez Benz ML 280

Shitet nga: ervin 21 Sht 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 280
Shitet ML 280 E Vitit 2009 e blere ne Gjermani dhe vetem 1 vit e perdorur ne Shqiperi , Full Options
Me sensor parkimi , kamer , kamio automatike , cruise control , Ngjyre e zez .
Navigator . Shume komode . me dy celsa dhe liber sherbimesh nga gjermania .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim