OKAZION MERCEDES BENZ ML-270 DIEZEL.KAMIO AUTOMAT.

Shitet nga: KORAB Sot 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 270
OKAZION!SHITET MERCEDES BENZ ML-270 DIEZEL,222.222 KM TE VETAT ORIGJINALE,VITI I PRODHIMIT 2003,KAMIO AUTOMATIKE DHE TIPTRONIC,NGJYRA E ZEZE.�SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINAL TE VETAT�SENSOR SHIU DHE DRITASH�BAGAZHIER ME 6 CD�NAVIGATOR ORIGJINAL,TV,TELEFON,RADIO,�SEDILJE MERSHINI ME NGROHJE+ELEKTRIKE�ME LETRA TE PAGUARA DERI NE 27/04/2020�4x4+LOW RANGER PER TERENE TE VESHTIRA+GANXH QE MUND TA HEQESH ME BUTON�DRITA KSENO �PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE �KLIMA BIZONE�XHAMA TE ZI,NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA XHENERIKE DHE AJO MOTORRIKE.TEL:+355685475541.CM:6000 EURO I DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim