Okazion Mercedes Benz Gl350 Bluetec Diesel 3.0.

Shitet nga: Nari Dje 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GL-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GL 350
Shitet Mercedes Benz Gl350 e vitit 2011. Diesel 3.0 nafte me motorr 2987cc nuk e kap taksa e luksit. Makina eshte ne gjendje perfecte dhe e gatshme per çdo lloj prove. Makina ka ardhur nga Kanadaja dhe eshte perdorur vetem nga nje person, nuk eshte e perdorur ne shqiperi. Per çdo lloj peytje ju lutem na kontaktoni ne 0692626555, ju lutem vetem telefonata serioze, çmimi I diskutueshem. Faleminderit per kohen tuaj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim