Mercedes Benz GL320 CDI FULL OPTION - DORE E PARE

Shitet nga: Agron 21 Sht 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GL-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GL 320
Shitet Mercedes Benz GL320 CDI Airmatic.
Prodhim i Vitit 2008
Makina eshte Full Opsion.
Eshte blere me Zero Km dhe nuk ka nderuar pronare.
Makina ka 87000 Milje, Key Less Go, Sedilje Lekure, TV, Navigator,Panoramik View, 8 Airbag, 6+1, Parking Sensor, Kamera mbrapa ert.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim