Okazion

Shitet nga: FSF 11 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

36 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 350
E sapo targuar.Eshte ne ghendje perfekt motori dhe kambio.
Sedile ngrofje-ftohje.Kamera 360⁰.Xhamat e Zi Sensor parking.Full opsion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim