Mercedes-benz E-350 Look AMG

Shitet nga: Arnold Sot 04:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Mercedes-Benz E-350 LOOK AMG Original Nga Fabrika Vision 4 Matic EXTRA FULL -160.000km origjinale -Motor 3.5 Benzine Look Body Kit Amg nga fabrika -Kamjo Automat 7G me leve ne timon -Stopa FULL LED -2 Marrmita Amg origjinale -Fenere xenon bi xenon Inteligent light ( -Navigator multifunksional (Gps Navi Radio Cd Memory Card DVD Aux Bluetooth) serdiljet me memorie tapiceria lekure ne gjendje perfekte plus serdilje me ngrohje dhe goma te reja ! Makina nuk ka nevoj per as nje sherbimi e gatshme per cdo lloj testi !
Cel:+355 69 239 7525
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim