Mercedez Benz C 220 Nafte Automat 2005

Shitet nga: NS Sot 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 850 EUR   5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Mercedez Benz C 220 Nafte Automat
Motorr : C 220 EVO
Viti : 09.2005
Kambjo : Automatike
Lenda Djegese : Nafte
Targa: Shqiptare, taksa + siguracion deri MAJ 2020
Km :295.000 Origjinale
Ngjyra : E zeze
Opsione: 2 çelesa, Navi, kondicioner, xhama elekrik, disqe 16, goma ne gjendje shume te mire
Makina ka ardhur nga Gjermania dhe sapo jane bere te gjitha sherbimet + vaj filtra.
Vendodhja :Tirane tek Zogu zi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim