Mercedes Benz C220, Super Full Option, Gusht 2013

Shitet nga: daren Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 999 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shes Mercedes C Class C220, Viti i prodhimit Gusht 2013. Version Sport, Distronic Plus, Pilot Automatik, Blind Spot Assistant, Emergency Brake System, Keeping Lane Assistant, Distance Warning System, Traction Control, Voice Control, Attention Assistant, Pasqyra me Sensor Trekendesh dhe Sinjal Akustik per parakalime te gabuara, Blue Efficiency, ESP, Sedilje me Ngrohje, , Bluetooth, USB Port, Navigator, Sensor para mbrapa, Komanda ne Timon, Xhama te erret mbrapa origjinal, Super Full Option 128,000 km. Sherbime, koalidim dhe siguracion te sapo paguara. E gatshme per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim