Mercedes Benz C-Class 2006

Shitet nga: Ledio 21 Gush 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet C Class,viti i prodhimit 2006,kambio automatike,sallon lekure,navigator i madh,240000 Km,disqe sportive,te gjitha sherbimet xhenerike 4 goma te reja dhe letrat i jane bere para 1 muaji.Makina eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim