EVO MERCEDES BENZ C220 Avangarde 2005 EURO 4

Shitet nga: Eni Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
EVO Mercedes Benz C Class 220 CDI AVANGARDE
Super gjenjde, nuk ka nevoje per asnje lloji sherbimi.
Shume e paster.
Opsione Extra:
Klima Dixhitale/Dual zone
Kambio automatike/tronic
GPS origjinal (bashke me nje CD per hartat)
AUX, Bluetooth
Particular Filter
Tempomat
B-Xenon
Dritat e mjergulles sipas timonit (ndizen ne kthesa)
Sensor Shiu
Sensor Dritash
Feneret me larje
Pasqyrat me Palosje
Xhamat me refleks blu
Sediljet Pjeserisht lekure (modeli me i mire)
Sedilet me memorie
Sediljet me ngrohje
Sobe dhe fresukese me pult nga distanca nderkohe qe automjeti nuk eshte ndezur ose hapur akoma (ndizet ne rastet e debores ose te vapes se madhe akoma pa u futur ne automjet)
Timon me memorie
Perde me buton
Sensor parkimi
Bateria VARTA e nderruar ne Shtator 2018
Disqe Alumini 17"
Gomat e reja Barum
Gomat jane te pajisura edhe me rrjeten e debores te cilat perdoren si zinxhirat e bores, por nuk demton amortizatoret dhe pjeset xhenerike, si dhe mund te ecet deri ne 100 km/h
Taksat e paguara deri ne Maj 2020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim