Benz 203 nafte 220

Shitet nga: Benz 12 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Benz 203 motorr nafte 220 cdi kamio manuale viti 2001 280 mije km te bera timon anglez me sherbime te bera dhe ne gjendje te mire.bateri dhe goma te reja.dokumente te paguara.nderrohet me makine me te vogel per qytet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim