B KLAS VITI 2007 2.0 NAFT 🅰️ AUTOMAT🆗

Shitet nga: Eri Dje 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Benz B klas viti 2007 2.0 CDI KAMJO AOTOMATIKE TIP TRONI ,Lukun e ka te vitit 2010 , tapiceri lekur e zeze Navigator kondicjoner arb srs esp bord kompjuter komanda ne timon xhama dhe pasyra elektrike pasyrat dhe i palosen kur mbyllet makina drita xseno plus drita mjegulle disje Alumini model AMG mbyllje qendrore me pult cels me thithje mbrapa ka ganxhe hekuri .Dokumentat te sa po prera makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike e xhenerike dhe si kambjo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim