A klas nafte kambio automatike letra te paguara !

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Sot 19:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR   4 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 200
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. Letrat deri ne mars 2020, sherbimet e kryera. Sendilje me ngrohje, disqe alumini, komanda ne timon, version elegance, kilometra 180.000.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim