Mercedes A170 dizel -02

Shitet nga: Julian 14 Gush 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 170
Shes, Mercedes-Benz, targa Tr dhe dokumenta te paguara deri ne shkurt 2017. Makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 2700 eur , i diskutueshem.
cel 0682055546
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim