Shitet Mercedes-Benz A140 benzine/gaz

Shitet nga: Reno 06 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet A class 140 me impiant gazi ( shume ekonomike).
Makina eshte me dokumenta te rregullta. Me kondicioner, xhama elektrik, kasetofon me bluetooth dhe usb.
Shume e paster si nga brenda ashtu edhe nga jasht.
Cmimi 2000€ i diskutueshem
Nr tel 068 204 6222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim