Okazion A class

Shitet nga: A class 1.4 benzin 04 Gush 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shes A class 1.4 benzin me letra Deri ne Mars te 2020, makina esht ne gjendje shum te mire pune dhe shum ekonomike me kondicjoner qe punon perfekt te than bateria esht e re, shitet per arsye mos perdorimi. Nr 0695548872
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim