Okazion Benz Mercedes E350

Shitet nga: E.H Sot 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 599 EUR   15 999 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 350
BLU EFFICENCY .Goma te reja,sendile me ngrohje, fener kseno bikseno auto, marshe ne timon&F1, sensor parkimi,dritash,shiu,pasqyra mbyllje usb dhe aux,navigator,Bluetooth etj opsione te favorshme . Jo nderrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim