MAZDA RX8

Shitet nga: RX8 29 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Shitet mazda RX8 fuull opsion ne gjendje te shklqyer nga ana motorike dhe xhenerike,motorr 1.3 benzin,me te gjitha sherbimet e bera,me kilometrat e veta.vetura disponon dokumenta te rregullta deri ne tetor te 2018..per info me teper mund te kontaktoni ne nr 0697979807...shitet dhe ndrohet me ndrim sipas varjanti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim