Mazda Rx 8

Shitet nga: Kujtim 23 Gush 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Shirete Mazda rx8 e vitit 2004 me 95 Mije km.
Makina eshte ne gje ndje shume te mire me Timon anglez dhe dokumenta Angleze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim