Mazda RX-8 ne gjendje te shkelqyer

Shitet nga: mazda 19 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
shitet mazda RX-8 viti prodhimit 2004 benzin,me targa shqiptare,,,makina eshte ne gjendje te shkelyer nga ana motorike dhe xhenerike eshte shuum e shpejt dhe e pershtacme per ata qe duan shpejtesi dhe adrenaline,,,,gjithashtu eshte fuull opsion dhe shuuum e bukur,,,,shitet ose ndrohet per info te tjera mund te kontaktoni..ju lutem telefonata serjoze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim