Mazda 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan sport version

Shitet nga: nanani Sot 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR   5 700 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 6
Mazda 6 viti 2010 motor 2.2 NAFT ( me zinxhir motor japonez) kamje manual 6 marshe
Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult
Pasqyra me mbyllje
Sport version me disqe alumin dhe goma te reja
Gjendje perfekte super ekonomike dhe potente
Gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim