Mini Cooper OKAZION

Shitet nga: shop Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Shitet Mini Cooper kambio manual ne super gjendje me motorr te thjesht 1.6 perfekte per impajtin e gazit, gomat i ka ne super gjendje ,si brenda dhe jashte makina eshte shume e paster ,ne gjendjen mekanike eshte top nuk ka asgje dhe si ne gjendjen elektronike nuk ka asnje difekt!
Me letrat e rregullta siguracion dhe si taksat
Mund ta kontrolloni ku te doni juve!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim