Land rover discovery 2.7 tdv6 hse 2008 9800€

Shitet nga: Discovery Sot 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
Te dhenat:
Shes Land Rover Discovery 3 black edition HSE, 2.7 tdv6 diesel , prodhuar ne dhjetor 2007 me 204.000 km origjinale , ngjyre e zeze perlato me Tapiceri te zez lekure napa , e ardhur ne shtator 2019 me dogan te Ardhur nga gjermania ne 30 gusht 2019
Ekstrat:
Mjeti disponon te gjitha ekstrat e mundshme te Land Roverit
;; ,filter ipartikular Euro 4, amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program, tavan xhami Panorama, serdile me memorje elektrike me fryeje me ajer ngrohje para dhe mbrapa , impjant muzike Herman kardon logic 7, Multimedia me radio dhe Aux personal me kufje,,Fringorifer, sensor parkimi, navigator me touch me + bagazhier+ tel+ Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasqyra me palosje,,sensor shiu dhe drite, fener me larje biksenon qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 19 me goma 60%.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim