Shitet Makine Lancia

Shitet nga: Altin 25 Maj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Beta
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune me te gjitha sherbimet e kryera si ato mekanike dhe xhenerike.
Eshte ekonomike dhe e rehatshme.
Letrat jane te paguara deri me 21.09.2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim