Okazion:KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMAT 4X4 VITI 08

Shitet nga: Okazion: KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMATE VITI 2008 Sot 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Shitet: KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMAT 4X4 esa po ardhur me dogane te paguar makina esht ne gjendie shum te mir xhamat te zi gomat te reja komand bordi ne timon sendilet marshine elektrike dhe me ngroje pasqyrat elektrike dritat x-ceno xhamat elektrike para dhe mbrapa makina i disponon te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur nga ana ESTETIKE XHINERIKE dhe MOTORIKE esht shum e mbajtur.. per me shum kontaktoni Cel..0699751522
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim