OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007

Shitet nga: OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007 Sot 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE ...ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE ITALI MAKINA ESHT ME LIBER SHERBIMI PER CDO SHERBIM QE I PERKET, SISTEM ANTI RRESHKITJE, SENDILET LEKUR MARSHIN ELEKTRIKE DHE ME NGROJE PASQYRAT ELEKTRIKE DHE ME MBYLLJE QENDRORE , SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT, NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE MOTORIKE ESHT SHUM E MBAJTUR,, MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONARE..PER ME SHUM KONTAKTONI CEL..0699751522
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim