Shitet Infiniti Q50

Shitet nga: Franc 29 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 500 EUR

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Infiniti
Modeli: Q50
Shitet infiniti Q50 2017 me liber servisi 35000 km origjinale. Ne gjendje motorrike dhe xhenerike te perkryer. E gatshme per cfaredolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim