Hyundai Santaffe 2.2 Nafte Automat 4x4 me dogane

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Sot 19:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 34 170 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale , me liber sherbimesh 180.000 km me dy celesa. Klima, sendilje me ngrohje elektrike, 7 vende, komanda ne Timon, sensor parkimi , xhama te zinj, disqe alumini etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim