Hyundai SantaFe 2.0 Nafte 2016

Shitet nga: Aldo Dje 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 600 EUR   22 000 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Full Options. Disponon keto opsione: ~Keyless Go(hapje me prekje te doreza dhe mbyllja gjithashtu) ~Start Stop (ndezje pa celes ) ~Sendilje Elektrike ~Sendiljet ngrohje ftohje para dhe ngrohje mbrapa ~ Timoni me ngrohje ~Clima 2 zona ~Timoni me opsion Sport,Confort etj ~ Ekran i madh me touch ~NAVIGATION ~ USB ~ AUX ~Bluetooth ~GPS ~ Sensor Parkimi ~Kamera Parkimi ~ Kambio Automatike ~Disqe Alumini ~Drita LED ~Pasqyra Elektrike ~Perde Origjinale Fabrike etj etj. Makina ka 49.200 KM dhe eshte 2WD. Motorri 2.0 Nafte. Kolaudimi dhe siguracioni te sapo bera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim