Hyundai Santa Fe 2.2Diesel 4x4

Shitet nga: shop Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Shitet Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4WD ne super gjendje kambio automatike me funksion navi ,eshte me sedilje ngrohje cdo gje e ka funksionale nuk ka asnje difekt nga ana mekanike dhe si elektronike. Makina eshte me dual marmita (exhaust) ,me sedilje bezhe shume e rehatshme nga brenda.Gomat i ka ne gjendje shume te mire

Makina nga brenda eshte shume e paster si dhe nga jashte ,makina sapo jane nderruar vaji dhe filtri vajit ,filtri i arjit dhe si filtri naftes. Makina eshte ne super gjendje te garantuar.
Me letra te rregulla siguracion dhe si taksat!
Makinen mund ta kontrollojm ku te doni juve!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim