Honda Logo perfekte -01

Shitet nga: alvi 24 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Logo
Honda logo viti 2001
Cilindrata 1,3
Kondicioner
Letra deri ne fund te vitit
Teper ekonomike dhe e shpejte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim