Honda Civic Hibrid.1.3 Automat 100%Japoneze🇨🇭👍

Shitet nga: Auto Swiss 18 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
OKOZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor:1.3benzine.Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte,besoj qe duket e qarte ne foto.Makina punon me Benzine dhe Bateri dhe eshte shume ekonomike dhe e forte(Ata qe e njohin ja dijne vleren)Makina disponon 180km origjinale qe shoqerohet me librin e sherbimevet,Klima Tronic.Abs, Esp. Disqe Alumini me Goma te reja,Sensor Gomash,Sensor Dritash, Motori Akull.nga ana Xhenerike Perfekt.dhe mund te kontrolloni te servic Honda Japan ne Tirane.Etje.Shenim:Makina konsumon shum pak Benzine sepse pjesen tjeter ajo punon me Bateri,qe karikohet nga makina,pra kjo lloj baterie e mer karikimin nga Makina dhe eshte e pavdekshme!! Cmimi: I diskutueshem.(Shenim:Eshte e vetmja Makine 100%Japoneze!!!🇨🇭🇨🇭🇨🇭👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim